Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Кавітація на апараті "Cavi-Lipo". Оболонь

Цена договорная
г. Киев
Добавлено: 23.09.2016
Отредактировано: 29.07.2017
Просмотров: 
ID: 19155581
Подкатегория Красота и здоровье
Вид Косметология
Ви коли-небудь чули про таке слово, як «кавітація»? Ні? Воно і не дивно. Звичайно, ми не будемо вас нагромаджувати різними фізичними термінологіями і скажемо про кавітацію простіше. Це процес, в результаті якого виводяться жирові відкладення завдяки апаратній косметології, що означає, без хірургічного втручання.

Як це працює?

Багато хто чув слово «ліпосакція», але далеко не всі знають, що таке «кавітація». Сьогодні, саме вона є найефективнішою процедурою з лікування целюліту та корекції фігури без хірургічного ножа. Вся суть процесу полягає в тому, що, завдяки, ультразвуку, можна зробити своє тіло ідеальним. Кавітація сприяє витісненню жирових клітин з вашого тіла. Процедура вважається безпечним і ефективним способом для корекції фігури, позбавлення від надмірної ваги та лікування целюліту. Завдяки кавітації ви отримаєте швидкий результат, при цьому довгостроковість результатів і, що головне для багатьох дівчат, повна відсутність синців, шрамів, провалів шкіри та іншого.Як же проходить сам процес кавітації? Перш за все, на шкіру вашого тіла наноситися звичайний ліполітичний гель, який зменшує тертя апарату на вашу шкіру. Також, сам гель вже сприяє розпаду жирових клітин. Після цього, косметолог вибирає потрібну програму, яка визначається ступенем ожиріння і розміром робочої зони. Тривалість одного сеансу кавітації складає близько 30 хвилин, але допускається робити процедуру до 60 хвилин. Якщо більше – можливий перегрів організму. Весь курс лікування – займає від 8 до 15 сеансів раз в 10 днів. Якщо ж у вас виникне бажання повторити процедуру, то це дозволено лише через півроку, не раніше.Поради і рекомендації:

Така процедура більш безпечна, ніж ліпосакція, адже вона абсолютно не порушує структуру тканин. Тригліцериди, з яких складаються жирові клітини, виводиться з організму дуже простим шляхом, а саме через лімфатичні судини. Близько 10% тригліцеридів поступають в кров і перетворюються на глюкозу. Згодом чого, абсолютно не приносять шкоди вашому здоров'ю. Ефект процедури видно вже з першого сеансу. Перш за все, зменшуються обсяги тіла (до 3-5 сантиметрів у талії). Середній обсяг жиру, який може втратити організм становить 15 куб. сантиметрів. Кавітація однозначно протипоказана вагітним жінкам, а також хворим на цукровий діабет, онкозахворювання, хворим на гіпертонію або крихкістю судин, остеопорозом, нирковою або печінковою недостатністю, шкірними захворюваннями, а також тим, у кого є металеві імплантати.На листи і смс не відповідаю, телефонуйте!
Читать дальше ↓
Добавлено: 23.09.2016
Отредактировано: 29.07.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх