Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Камери відеоспостереження в Луцьку, встановлення камер Луцьк

От 300 грн Смотреть курс
11.50 $
по курсу 26.08 грн
9.33 €
по курсу 32.15 грн
г. Луцк
Добавлено: 16.11.2016
Отредактировано: 20.02.2018
Просмотров: 
ID: 27754321
Подкатегория Няни и домработницы (Домашний персонал)
Домашний персонал Охранник
Системи відеоспостереження, установка по Луцьку, комплект відеоспостереження Луцька, професійний монтаж відеоспостереження в Волинській області, ціна відеоспостереження купити в Луцьку.

Захист житла - один з перших інстинктів, який з`явився у людей, коли вони зрозуміли, що тварини і інші люди можуть відняти їх речі, цінності і їжу. У наш час все не так прозаїчно, але небезпека залишилася. Багато злочинців хочуть нажитися на чужих працях і присвоїти собі чуже майно.

Це несправедлива позиція, яка вимагає негайного вирішення - установки відеоспостереження. Саме так можна надійно захистити себе і сім'ю від неприємностей.

Гратами і бронею на дверях давно нікого не налякаєш, оскільки злодії давно знайшли до них підхід. А ось якісна відеокамера змусить їх замислитися - ніхто не хоче бути викритим!

Тому наша компанія надає послуги підбору і грамотного монтажу відеокамери, відео реєстратора і дисплея для відтворення запису! Це ефективний і оптимальний захист. Можна оснастити комплект мікрофонами, датчиками і іншими нововведеннями, але найголовніше - це хороша камера. Ви можете вибрати для себе ту, яка вам найбільше підходить по специфіці кафе, будинку, дачі, офісу, магазину чи квартири:
- кольорову;
- чорно-білу;
- змішану (хороше освітлення - кольорова картинка, погане - чорно-біла);
- мініатюрну (таємне стеження);
- IP- камера (кращий варіант - онлайн спостереження).

Цифрові і аналогові, безпровідні або провідні системи - все залежить від специфіки території, яку треба захистити! Наша команда зробить це на вищому рівні і недорого!

Додзвонитися до нас дуже просто з 8.00 до 18.30!
Контактні телефони:
Читать дальше ↓
Добавлено: 16.11.2016
Отредактировано: 20.02.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх