Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Ізопропиловий спирт Абсолютированный

38 грн Смотреть курс
1.45 $
по курсу 26.15 грн
1.24 €
по курсу 30.75 грн
г. Киев Доставка
Интайм
Нова Пошта
Добавлено: 04.09.2015
Отредактировано: 22.01.2018
Просмотров: 
ID: 16640210
Подкатегория Бытовая химия

Ізопропиловий спирт
Ізопропиловий спирт (ізопропанол), Изопропиловый спирт (изопропанол) купить можна в нас завжди. Спирт ізопропиловий поставляємо від виробника. Ізопропиловий спирт деароматизований та фасований в 200л бочки та кубові ємності.Спирт ізопропиловий - хімічно чистий "ХЧ"
Масова частка ізопропілового спирту,%, не менше 99,7
Масова частка води,%, не більше 0,15
Щільність при 200 С, кг / л 0,785-0,786
Температура плавлення, 0 С 89,5
Температура спалаху, 0 С 11,7 Хімічна формула ізопропилового спирту: CH3CH (OH) CH3

Опис:
Спирт ізопропіловий за зовнішнім виглядом являє собою безбарвну прозору рідину з характерним запахом. У промисловості ізопропіловий спирт отримують в основному сернокислотной або прямий гідратацією пропилену. В якості сировини використовують пропан-пропіленова фракцію газів крекінгу, а також Пропіленові фракцію газів піролізу нафти.

Застосування:
В основному, спирт ізопропіловий застосовується для виробництва ацетону, який у свою чергу є необхідною складовою для виробництва пластмас, синтетичного каучуку, хімічних волокон і багатьох інших органічних продуктів. Ізопропіловий спирт застосовується і для синтезу ізопропілацетата та інших складних ефірів.
У ролі розчинника ізопропанол використовується у лакофарбовій, нафтопереробної та хімічної промисловості. Він розчиняє похідні природної целюлози, нітролак, ефірні масла, алкалоїди, синтетичні смоли і так далі. Причому в деяких випадках розчинність в ньому вище, ніж в етиловому спирті.
В автомобільній і авіапромисловості спирт ізопропіловий застосовується для поліпшення властивостей гальмівної рідини, авіаційного бензину і антіобледенітеля. У медичній промисловості ізопропіловий спирт застосовується для знезараження, в косметичній - в якості складової різних засобів. Крім того, ізопропанол можна застосовувати для технічної чищення і знежирення різних поверхонь, зняття старих лако-фарбових покриттів.
Широкий спектр застосування і доступна ціна ізопропілового спирту робить його універсальним і дуже затребуваним засобом. Доведено, що в більшості випадків ізопропіловий спирт з успіхом може замінити етиловий спирт. Виняток становить лише хімічний синтез різних речовин. У поліграфії ізопропіловий спирт використовують для зволоження в друкованих процесах. Ізопропанол є зручною альтернативою технічного етанолу , оскільки робота з ним не вимагає наявності спеціальних ліцензій та дозволів .

Ізопропіловий спирт набагато менш небезпечний, ніж метанол при вдиханні парів , а так само випадковому вживанні всередину.
Тим не менш, ізопропанол надає досить сильний токсичний вплив на печінку , тому його все ж таки не рекомендується вживати всередину.
Однак косметичні рецептури та шкірні антисептики на основі ізопропілового спирту , призначені для зовнішнього застосування цілком безпечні.
За погодженням із споживачами ізопропіловий спирт може бути підфарбований синім або зеленим барвником.Ізопропанол використовується як універсального розчинника. Розчини ізопропілового спирту застосовуються для чистки комп'ютерів , моніторів , інших поверхонь . Дезінфікуючі розчини на основі изопропанола використовуються в якості шкірних антисептиків , засобів для дезінфекції виробів медичного призначення , різних поверхонь і устаткування.На основі ізопропілового спирту виробляють " незамерзайку " - рідини для склоочисника. ( З 2011 року Міністерством охорони здоров'я РБ скасовано раніше діяло обмеження на утримання изопропанола в склоомиваючих рідинах ) .
Температура замерзання 70% ( за об'ємом) водного розчину изопропанола становить - 37 ° С. Такі температури рідко зустрічаються в наших широтах. Тому для того , щоб рідина не замерзала при температурах до - 25 ° С , достатньо приготувати склад з об'ємним вмістом ізопропілового спирту 40%. У промисловості ізопропіловий спирт отримують головним чином сернокислотной або прямий гідратацією пропилену . Сировиною служить пропан- пропіленова фракція газів крекінгу , а також пропіленові фракції газів піролізу нафти.

Найменування показників

Норма

1. Зовнішній вигляд і колір речовини

прозора безбарвна рідина без механічних домішок

Масова частка,%, не менше

87,0

Щільність при 20 ° С, г / куб.см.

0,814-0,819

Читать дальше ↓
Добавлено: 04.09.2015
Отредактировано: 22.01.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх