Это объявление удалено и находится в архиве

Поскольку у вас нерабочее время, номера телефонов на объявлениях отсутствуют.
Если вы работаете и готовы принимать звонки, настройте рабочий график.
!
Объявление устарело

Інтернет магазин під ключ ( Готовий бізнес з гарантією доходу / Бизнес

2 000грн Смотреть курс
70.39 $
по курсу 28.41 грн
59.51 €
по курсу 33.61 грн
г. Киев
Добавлено: 16.01.2019
Отредактировано: 26.04.2020
Просмотров: 
ID: 56887453
Рубрика Бизнес и партнерство
Бизнес и партнерство Дропшиппинг, Поставщики, Продажа готового бизнеса, Франчайзинг, франшизы
Ви бажаєте відкрити бізнес але не знаєте як.
У вас дуже багато запитань і ви хочете знати відповіді на них, як не прогоріти в бізнесі і тд...

Маю для вас хорошу пропозицію по відкритті бізнесу на Промі. Можлива особиста зустріч.
Ви станите власником свого власного інтернет магазину і зможете заробляти біля 500-1000 гривень кожного дня, можна і більше, це вже залежить від вас.
Даний вид бізнесу може служити вам як основним джерелом доходу так і додатковим, так як багато часу він у вас забирати не буде.
Не важливо де ви знаходитесь, у великому місті чи в селі, головне щоб у вас був комп'ютер, інтернет і телефон.

Для чого я вам потрібнен, якщо на промі відкрити магазин не так і важко?:
-надам вам надійних поставщиків більше 20000 товарів, і головне вам не потрібно вносити ці товари вручну, вся процедура імпорту займе годину вашого часу.
- кілька уроків на яких навчу вас заробляти гроші сидячи на дивані.
- місяць підтримки для того щоб ви зрозуміли цей бізнес до найменших деталей, і коли місяць пройде ви спокійно можете писати мені, для вас я на зв'язку.
-на протязі року у вас буде ціла команда спеціалістів яка буде допомагати вам у вирішенні питань по сайту та рекламу (безкоштовно)

Про себе: звати мене Володимир, 26 років, В продажах через інтернет я вже 2 роки. На даний момент в мене 2 інтернет магазина які успішно кожного дня приносять прибуток.

Відповіді на питання які у вас виникнуть:

- "Я і сам можу відкрити магазин на промі, для чого ще
платити" - Можете, але без досвіду буде складнувато, ви більше грошей злиєте на рекламу, недобросовісних поставщиках, помилках. А зі мною ви отримаєте все готове.

- "Потрібно закуповувати товар?" - Ні, я надам вам контакти поставщиків з якимим сам співпрацюю, і "за руку" проведу вас до ваших перших продаж! Але якщо бажаєте заробляти більше можете закуповувати.

- "У мене немає досвіду в бізнесі, я зможу?" - Звичайно, зараз я сам практично цим бізнесом не займаюсь, його веде моя дружина в якої теж не було досвіду в бізнесі.

- "А що якщо в мене не вийде?" - Не може такого бути. Якщо ви не отримаєте жодного замовлення я поверну вам гроші які ви мені заплатили, але ще раз повторюю, такого не може бути!

- "Для чого тобі такі гроші якщо ти в день з інтернет магазинів не погано виходить?" Інтернет магазинами я майже не займаюсь, там працює дружина. 2000 це добре звичайно але є ще бонуси від промі, + не поганий дохід від поставщиків, якщо я їм приводжу постійних партнерів, тобто там я також маю процент від ваших продаж, але цей процент знімається не з вас а від поставщиків (так звана реферальна система, ви також зможете на цьому додатково заробляти, якщо захочете)
І ще один жирний плюс, я також можу бути вашим поставщиком по рюкзаках і сумках.

- "В інтернеті багато хто пропонує такого роду послуги, чим ти кращий?" Знаю, сам вчився в не одного інфобізнесмена, щось вдало а щось не дуже. В основному всі пропонують продавати товари через одностраничні сайти на Фейсбук та інстаграм, сам деколи запускаю там рекламу, але там все на багато складніше, а на промі реклама включена маєш більше замовлень, виключена - менше, але маєш!

- "Як проходить навчання?" - через інтернет, по вайберу або скайпу, я буду бачити ваш екран, і говорити що натискати, або навпаки, ви мій. Або ж ми можемо особисто зустрітись, я проживаю в Івано-Франківській області тому можемо зустрітись і м. Львів, Івано-Франківськ, Стрий, Калуш.

- "Чи можемо ми спочатку поговорити?" Так, можемо зустрітись особисто або поспілкуватись в інтернеті через вайбер, я покажу все що вас цікавить.

- "Я працюю на роботі, але звільнятись ще не хочу, чи зможу я займатись цим?" Так, я також з цього починав. Розкажу як було в мене, на телефон я встановив всю необхідну інформацію, програму пром, прайси поставщиків, і спокійно йшов на роботу, бачив коли прийшло замовлення, виходив на коридор і телефонував клієнту, потім скидав замовлення поставщику і готово. Найсмішніше те що я так заробляв більше ніж на роботі.

-"За скільки часу в мене буде інтернет магазин?" - Для того щоб повноцінно запустити свій магазин потрібно 3-4 години, а от щоб освоїти всю інформацію та зробити його конкурентним тижня 2, це все ми обговоримо, я поясню та покажу що потрібно робити.

- "В інтернеті є пропозиції з продажу товарів де обіцяють 4000 грн в день не сильно напрягаючись, чому мені не піти туди?" Знаю стикався, вчився в одного з них, але: 1. Ціна там на багато більша. 2. Інформації на багато менше. 3. 4000 в день тут також можливо, для цього потрібно відкрити ще 1-2 магазина і заповнити кожен на 5000 товарів, що в принципі не важко, і тоді можна і більше ніж 4000 заробляти.

-"Чи потрібно реєструвати ФОП?" - Ні на початку не потрібно, коли ви вже наберете хороших оборотів тоді зможете зареєструвати.

Від вас потрібно:
- бажання розвиватись
- комп'ютер, телефон і хоча б 1 година вільного часу в день
- 2000 грн за мої послуги і від 5000 до 7400 на відкриття інтернет магазину.

В середньому за 8000 грн ви получите:
-разом відкриваємо інтернет магазин від нуля до перших продаж.
-Поставщиків з близько 20000 різних товарів.
-1500-3000 гривень на рекламу як бонус.
- місяць підтримки, відповіді на ваші запитання
- список дропшиппінг поставщиків в яких більше 20000 товарів на будь який смак (одяг, взуття, товари для дітей, товари для дому, авто товари, шуби, куртки, рюкзаки, спорт товари і тд).
-особистого менеджера на рік (буде допомагати вирішувати питання по сайту (безкоштовно)
-команду спіціалістів які будуть вирішувати питання по функціонуванні сайту. Також якщо ви захочете вам будуть безкоштовно налаштовувати рекламу на різних площадкахі тд.)
В середньому за таку роботу беруть 2500 грн, але якщо ви купили інтернет магазин на промі на рік, спеціалісти прому будуть вам робити це безкоштовно на протязі всього року.

Якщо у вас ще залишились запитання або ж ви вирішили почати заробляти телефонуйте !
Читать дальше ↓
Добавлено: 16.01.2019
Отредактировано: 26.04.2020
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх