Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

«Головна Резиденція Святого Миколая» в козацькому селищі «Мамаєва Слобода»

200 грн / услуга Смотреть курс
7.65 $
по курсу 26.15 грн
6.50 €
по курсу 30.75 грн
г. Киев
Добавлено: 15.11.2016
Просмотров: 
ID: 27712390
Подкатегория Туристическое агентство (общее)
Козацьке селище «Мамаєва Слобода» оголошує, що з 8 грудня 2016 року, вже восьмий раз, офіційно відкриє свої двері «Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні.
Хочемо принагідно нагадати, що Козацьке селище «Мамаєва Слобода» знаходиться практично в серці столиці України, всього за сім кілометрів від вулиці Хрещатик! Саме тут восьмий рік поспіль і розміщується «Головна Резиденція Святого Миколая»
Святий Миколай з нетерпінням чекає на дитячі малюнки та листи за адресою:
«Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні
Козацьке селище «Мамаєва Слобода»
вул. Михайла Донця, 2
м. Київ
03061
Сучасне українське козацтво вісім років тому – в 2009 році – запропонувало українській громаді новий еталон свята Миколая. Наш український Святий Миколай має всі ознаки українця, бо ж одягнений у священичі ризи та у підбитий бобровим хутром шляхетський кунтуш. На голові має гетьманську шапку. Але крім зовнішніх ознак він ще добра, щира, привітна людина, котра, на відміну від його англо-саксонських та російських аналогів (Санта Клаус, Дєд Мороз), не махає крючковатою палицею (посохом), йдучи по лісу, а цілком у цивілізованій гостинній атмосфері традиційної Наддніпрянської хати, оздобленої рушниками, божниками та іншим хатнім начинням, виконує на старосвітській лірі канти 17–18 століття. Разом із дітьми, аби ті не були лінивими чистоплюями, випікає в печі справжні печатні пряники – медівники, або ж як їх всі називають «Миколайчики». Наш український Миколай направду духовна особа, бо ж привчає дітей бути мудрими, добрими, співчутливими.
Дуже важливим є й те, що його добрі, гарні справи та починання були «взяті під охорону» та пильний нагляд українских козаків, адже «добро має бути з кулаками». Воїн – козак завжди був носієм всього правдиво українського, цебто лицарського.
Читать дальше ↓
Добавлено: 15.11.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх