Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Експертиза редукторів

10 000 грн Смотреть курс
403 $
по курсу 24.82 грн
367 €
по курсу 27.25 грн
г. Киев
Добавлено: 21.05.2019
Просмотров: 
ID: 60521259
Рубрика Промышленные товары (общее)
Редуктор и дуже складний по собі механізм в плані проведення вібродіагностики, так як зачеплення передач жорсткі і створюють дуже багато шуму. Крім шуму редуктора, проблеми з вібродіагностики проявляються і через маленьких швидкостей обертання. У своїй практиці фахівці компанії «Балтех» в ході своїх демонстрацій і робіт зустрічалися з редукторами, де обертання досягало 2,5 об / хв.
Що ж робити з такими редукторами? Невже експертизу стану можливо буде провести тільки за фактом поломки? Звичайно, зустрічаються редуктор и, у яких є оглядові вікна, відкривши які можна візуально оцінити зубчасті колеса по факту зупинки. Але це дуже рідкісний випадок і в практиці практично не зустрічаються.
Насправді для експертизи редукторів на сьогоднішній день компанія «Балтех» готова запропонувати рішення за двома напрямками:
1) Вибродиагностика. Для вирішення проведення експертизи через вібрацію існує CSI 2140 (Emerson) і CSI 2600 (Emerson). CSI 2140 - переносний варіант, CSI 2600 є напівстаціонарної (стендової) системою моніторингу. Обидві ці системи дозволяють проводити вібродіагностики від 1 об / хв. І не просто заміряти сигнал, а знаходити зароджуються дефекти. Нами в ряді випадків були виявлені дефекти, коли обладнання оберталося все го 14 об / хв і більше. Зазвичай виброаналізатори не бачать таких дефектів, так як шум редуктора їх просто на просто заглушає, а стандартний метод обвідної не працює на малих швидкостях. CSI 2140 іCSI 2600 мають в своєму арсеналі запатентовані технології SST і PeakView. Завдяки даним аналізатора і технологіям тепер можна зі 100% ймовірністю вести експертизу стану редукторів.
2) Маслоаналіз. Аналіз стану мастильних матеріалів з кожним роком набирає обертів. Сучасні лабораторії для аналізу масел і мастил компанії Spectroinc MiniLab 23, MiniLab 53, MiniLab 153 дозволяють швидко і якісно провести експертизу масла. Одним з останніх прикладів визначення неякісного масла став випадок, що стався на одному з ГЗК РФ. У редукторі спінилося масло. Були взяті проби масла і передані в два підрозділи. В одному експлуатувалася заводська стара лабораторія, яка перевіряла масло і нічого поганого в ньому не виявила. В іншому підрозділі експлуатували лабораторію MiniLab 53, яка виявила велику кількість вільної води в маслі, в слідстві чого і сталося спінювання. За фактом розгляду були взяті проби з 7 каністр з чистим маслом, в яких так само було перевищення вмісту води.
У 2006 році фахівці компанії «Балтех» розробили концепцію «Надійне обладнання», а в 2011 році ми перетворили цю концепцію в стратегію «Технології надійності» - Reliability technologies. Головними розробниками даних концепцій є (Директор з маркетингу та збуту - Романов Роман Олександрович і Керівник навчального центру Севастьянов Володимир Володимирович).
Читать дальше ↓
vcbcbccvbcb
Добавлено: 21.05.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх