Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Дуэт Александр Теренчук и Дмитрий Голубев

Цена договорная
Вся Украина
Добавлено: 29.09.2016
Отредактировано: 19.04.2017
Просмотров: 
ID: 26376117
Подкатегория Ведущий, тамада
Олександр Теренчук та Дмитро Голубєв - найпопулярніший дует ведучих в центральній Україні. Вільно працюють українською та російською мовами. Можуть проводити свято, як по затвердженому матеріалу, так й імпровізувати на сцені. Є колоритним доповненням один одного. Олександр та Дмитро в свій час в складі команди «Вінницькі Перці» ставали двічі чемпіонами України з КВН, півфіналістами Вищої Ліги КВН, володарями кубка президента України. Переможці 4-го сезону телевізійного проекту «Бійцівський клуб» студії «Квартал 95». На даний момент хлопці знімаються у телевізійному серіалі «Країна У».

Мають у свому гардеробі одяг різний за стилем – від класичного до молодіжного. Працюють в різних стилях ведення: класика, гумор та офіційний. Дует за свою історію неодноразово проводив святкування днів міста, різноманітні конкурси краси, всеукраїнські дитячі конкурси.

В активі - всеукраїнський проект «Студентська весна» та великий досвід роботи як на весіллях і днях нарождення, так і на корпоративних заходах компаній з світовим ім'ям, таких як Berlin-Chemie, Microsoft, Plasmatech, Наша Ряба, Nycomed, Корса, АгранаФрут, Аквародос, Вікнарі та безліч інших.

Головна перевага проведення свята дуетом ведучих у тому, що є можливість виступу у форматі Comedy. Що здивує гостей та додасть особливу родзинку до вашого свята.

Якщо Ви хочете бачити дует Олександра Теренчука та Дмитра Голубєва ведучими Вашого весілля, дня нарождення, або корпоративного свята, звертайтесь в агентство «Фонтан Events»!
Читать дальше ↓
Добавлено: 29.09.2016
Отредактировано: 19.04.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх