Діагностика редукторів

10 000 грн Смотреть курс
378 $
по курсу 26.43 грн
337 €
по курсу 29.71 грн
г. Киев
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Рубрика Промышленные товары (общее)
Загальні технічні умови на редуктори загальномашинобудівного застосування встановлює ГОСТ Р 50891-96. Стандартом вводяться критерії оцінки і норми випробувань редукторів при виробництві. Так, при виробництві редукторів кожен повинен піддадуться випробувань без навантаження. А вже під навантаженням діагностика редукторів проводиться не 100%, а лише 10% (але не менше 3 шт.) При виробництві до 50шт.редукторів в зміну і тільки 5% (але не менше 5 шт.) при виробництві понад 50шт. редукторів в зміну. Далі виникають питання, пов'язані зі зберіганням і транспортуванням редукторів до кінцевого споживача, монтаж редуктора і його підключення в технологічну лінію і подальша експлуатація. На кожному з цих кроків редуктор може отримати пошкодження окремих своїх вузлів. В результаті система обслуговування звана планово-профілактичної, з закладеним календарним періодом виконання робіт по підтримці в справному стані редукторів просто не справляється. Немає ніякої гарантії, що редуктор відповідає всім вимогам технічних умов, так як абсолютна більшість не проходило випробувань під навантаженням, та й фактичні навантаження значно різняться від агрегату до агрегату.
Так діагностика редукторів при виробництві, монтажі та експлуатації може провести відбраковування і значно підвищити надійність роботи всього технологічного ланцюжка. Простий приклад розрахунку на надійність роботи агрегату, що складається з електродвигуна, що обертає редуктор, який обертає насос може виглядати так:
При послідовному з'єднанні елементів ймовірність безвідмовної роботи системи дорівнює добутку ймовірностей безвідмовної роботи кожного з елементів.
Читать дальше ↓
Добавлено: 21.05.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Узнайте у продавца подробности в Чат RIA.com
Написать в чат Мгновенные сообщения между
покупателем и продавцом
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх