Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Ремонт раздаток Hyundai, Kia, Mazda

Цена договорная
Вся Украина
Добавлено: 26.02.2016
Отредактировано: 16.02.2018
Просмотров: 
ID: 19378798
Подкатегория СТО, техобслуживание
Ми займаємося ремонтом роздавальних коробок для Кіа Sorento і Sportage, Hyundai SantaFe і IX35, Mazda CX7/CX9
Суть ремонту полягає у відновленні шліців вала раздатки і/або диференціала КПП.

Це істотно дешевше, ніж покупка нової/бу роздатки або окремо запчастин до них
Багато власників Kia Sportage і Kia Sorento, Hyundai Santa Fe і Hyundai IX35/Tucson, особливо після 2009 року випуску (так званого третього покоління), стикаються з проблемами з повним приводом.

Як правило, проявляється ця проблема взимку, також при проходженні грязьових ям (коли власник авто виявляє, що «свистять» передні колеса). Якщо їздити тільки по асфальтовим дорогам, різко не стартувати на світлофорах, то можна нічого і не помітити, але проблема, очевидно, сама не зникне. У переважній більшості випадків причиною несправності в шліцьовому з'єднанні між раздаткой (роздавальної коробкою) і коробкою передач. Шліци просто зриває (злизує).Багато власників Kia Sportage і Kia Sorento, Hyundai Santa Fe і Hyundai IX35/Tucson, особливо після 2009 року випуску (так званого третього покоління), стикаються з проблемами повного приводу, що часто звучить так:

рушав з місця, треба було прискоритися, натиснув на газ, отримав сильний удар;
при русі почув удар в районі ніг водія /підлокітника по днищу. При цьому машина продовжує рух, як ні в чому не бувало;
пару разів садив у бруд на пузо (трактором витягали), через деякий час зник повний привід;
не включається / відмовив повний привід;
витягував / буксирував інше авто, після це загоряється помилка повного приводу;
не крутить задній кардан.
Як правило, проявляється ця проблема взимку, також при проходженні грязьових ям (коли власник авто виявляє, що «свистять» передні колеса). Якщо їздити тільки по асфальтовим дорогам, різко не стартувати на світлофорах, то можна нічого і не помітити, але проблема, очевидно, сама не зникне.
У переважній більшості випадків причиною несправності в шліцьовому з'єднанні між раздаткой (роздавальної коробкою) і коробкою передач. Шліци просто зриває (злизує). Більше не щастить дизельним авто, у яких крутний момент більше, ніж у бензинових.Це справжня хвороба Кіа Соренто, Кіа Спортедж, Хюндай СантаФе, Хюндай Туксон (IX35) після 2009 року. При чому рано чи пізно з цим стикається майже кожен власник авто, якщо не робити профілактики (наприклад, можна почитати за посиланням, хоча по відгуках і це не завжди допомагає).

Первинна діагностика проста: машину на підйомник, включаємо передачу і дивимося на задній кардан, якщо він не крутиться, то, швидше за все, у вас поломка роздатки, про яку ми пишемо. Якщо кардан на підйомнику крутиться, то, швидше за все, проблема в муфті включення повного приводу. Також додамо, що настійно не рекомендуємо довго їздити з такою неисправностю повного приводу, оскільки через перегрів від тертя механізмів роздатки можна отримати додаткові пошкодження роздавальної коробки.

В різних джерелах (наприклад, посилання 1 посилання 2, посилання 3, посилання 4 посилання 5) першопричиною є сальник (OE-номер:47352-39300), що стоїть на вході проміжного вала правої півосі в роздатку. Несправний сальник призводить до потрапляння вологи та бруду в роздатку. Все це (оскільки промвал наскрізь проходить через роздатку) доходить до шліцьового з'єднання вала раздатки і чашки диференціала коробки передач (по іншому: корпус диференціала, кожух-кришка диференціала). З часом, під дією корозії, метал слабшає і шліци зрізає.

Якщо поглянути на ту частину промвала, що в роздатці, то там повно іржі, що підтверджує правильність такого судження.Вирішення цієї проблеми, прямо скажемо, недешеве. Якщо Вам пощастило і зрізало шліци тільки на роздатці, то такий ремонт з роботою майстра і покупкою б/у роздатки може обійтися від 450 дол. Про придбання нової роздатки навіть говорити страшно, враховувати її ціну.
Якщо ж Вам не пощастило і зрізало також шліци корпусу (чашки) диференціала, то потрібно купувати і її, що може додатково обійтися в 100-400 дол. (в залежності від модифікації)

Ми ж пропонуємо більш дешевий варіант і не менш надійний – відновлення шліців раздатки і/або корпусу диференціала. Це обійдеться мінімум в два рази дешевше.Основний напрям нашої роботи – це ремонт роздаток (роздавальних коробок), відновлення шлицевой частини диференціалів АКПП, валів роздатки.

В основному ми займаємося корейськими автомобілями виробництва Kia і Hyundai (моделями Кіа Соренто, Кіа Спортейдж, Хюндай СантаФе, Хюндай Туксон (IX35), Хюндай Веракруз (IX55) і Mazda (CX7/CX9). Як ми вже писали, ці моделі мають «хронічну хворобу» – руйнування шліцьового з'єднання раздатки і коробки передач, що призводить до відмови повного приводу автомобіля. Причина цього різні. Наприклад, у Кіа і Хюндай це знос сальника промвала правої півосі, через який в роздатку набивається волога і бруд, що призводить до зносу і корозії металу шліцьових механізмів (більше про це читайте тут >>). У моделей Мазда СХ7/СХ9 причини немнго інші (більше тут >>), але результат той же. В обох випадках настійно не рекомендуємо довго їздити з такими несправностями, оскільки можна отримати через перегрів від тертя механізмів раздатки і додаткові пошкодження роздавальної коробки. Особливо це стосується моделей Mazda CX9 і Hyundai Veracruz, які мають однакові роздавальні коробки. Роздатки цих моделей не «розкладаються» оригінальними програмами на окремі вузли (вали і шестерні), продаються тільки в зборі, тому порівняно дорогі.

Заміна раздатки і корпусу диференціала задоволення не з дешевих. Наприклад, б/у роздатка 47300-3B600 на дизельну IX35/Sportage 2.0 (вона ж 2.4 бензинові SantaFe/Sorento обійдеться в 600 у.е., ціна б/у роздатки 47300-3B310 на дизельну 2.2 СантаФе близько 400 у.е., ще один різновид - роздатка 47300-3B210, б/у буде коштувати близько 500 у.е. Приблизний порядок цін і на Mazda CX7 і Mazda CX9.

Хоча у нас Ви можете купити б/у роздатки для свого Кіа, Хюндай або Mazda, ми пропонуємо вам відновити шліци, що обійдеться в значно меншу суму.

Як відбувається процес:

Клієнт надсилаємо нам свої запчастини (роздатку і/або диференціал), передоплата не потрібна.
Ми відновлюємо шлицевую частина. Робота займає 4-5 робочих днів від моменту отримання запчастин.
Ми гарантуємо якість своєї роботи. Можемо дати рекомендації інших клієнтів.
Відправляємо запчастини назад клієнтові, оплата післяплатою за фактом отримання.
Ціна.

Ціна ремонту безпосередньо залежить від конктетного випадку (що саме потрібно робити, хто буде розбирати роздатку/коробку і т. д.). З досвіду - мінімальна ціна 80 дол. Більш точну ціну можна визначити за фото
Читать дальше ↓
Добавлено: 26.02.2016
Отредактировано: 16.02.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх