Б/у рулевая рейка для легкового авто Toyota Corolla

5 198 грн Смотреть курс
200 $
по курсу 25.99 грн
178 €
по курсу 29.15 грн
г. Львов Доставка
Новая Почта
Добавлено: 23.05.2016
Отредактировано: 26.09.2016
Просмотров: 
ID: 11501027
Покупайте и продавайте безопасно
Подкатегория: Запчасти
Состояние: б/у
Группа запчастей: Рулевое управление
Запчасть: Рулевая рейка
Тип транспорта: Легковое авто
Марка: Toyota
Модель: Corolla
АКЦІЯ !!! ОБВАЛ ЦІН ! Рульова рейка внаявності!!! Рулевые рейки, Рульові рейки для Toyota Corolla Регенерація рульових рейок всіх типів, років випусків та модифікацій. Основною нашою перевагою є - унікальний обмінний фонд, який економить ваш час на пошуки потрібною саме вам рульової рейки ,та ваші гроші, НЕ втрачаючи якості на отримані послуги!!! Надаємо пів року гарантії 100%. Також за додаткову оплату гарантійний термін можна збільшити до двох років (6-12-24 міс.)
Купуючи в нас Ви отримуєте якісний товар з 100% гарантією на 6 місяців, та дешевше навідміну від вживаних рульових рейок, які мають вже великий пробіг і невідомий Вам стан.
Додатково ми можемо запропонувати вам якісні гідравлічні рідини, пльники, що є запорукою довговічності роботи рульових рейок, це зекономить вам час для пошуку цих комлектуючих, при встановленні наших рейок.
Наші рульові рейки виготовляються на спеціалізованому заводі у Польщі на німецькій лінії виробництва.
Запорукою нашої високої якості є стенди для проведення тестів після збірки. Кожна рульова рейка проходить 5 тестів на якість. Аналогів виробництва в Україні не має.
У нас діє гнучка система доставки (Новою поштою, наложним платижем), без передоплат !!! також приймаємо вашу рульову рейку на ремонт.!
Читать дальше ↓
Добавлено: 23.05.2016
Отредактировано: 26.09.2016
Просмотров: 
Комментарии к объявлению
наверх