XXI Міжнародний салон авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» Назад

XXI Міжнародний салон авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

З 3 по 4 квітня при підтримці RIA.com пройдеXXI Міжнародний салон авторської ляльки та Тедді «Модна лялька»

XXI Міжнародний салон авторської ляльки та Тедді «Модна лялька» – головний виставковий проект країни, для зручності експонентів та відвідувачів розподілений на такі тематичні зони: «Авторська лялька», «Арт-лялька», «Ляльки reborn», «Ведмедики Тедді та друзі», «Blythe&Со».

Колекційні авторські ляльки, виконані в різноманітних техніках, ведмедики Тедді та їх друзі, кастомізовані ляльки, ляльковий одяг, взяття, меблі та багато інших різних аксесуарів – все це очікує на відвідувачів.
Центральний творчий майданчик «Арт-лялька» представляє авторські роботи національних та іноземних майстрів-лялькарів, а також нові тематичні проекти відомих авторських колективів на відкритих виставкових подіумах.

Заплановано проведення як традиційних, так і нових конкурсів – конкурс авторських робіт «Модна Лялька» (Конкурс авторских работ «Модная Лялька, сезон весна 2020») та «Мій улюблений ведмедик» (Конкурс авторских работ «Мой любимый мишка»), а також вперше конкурс дитячої творчості «Модна Лялька» (Конкурс детского творчества «Модна Лялька, сезон весна 2020»). Переможці серед учасників конкурсів отримують призи від організаторів салону.

Організатор пропонує відвідувачам цікаву програму, яка включатиме тренінги, а також майстер-класи від майстрів та творчих студій.

Відвідування салону для кожного - це унікальна можливість зануритися в чарівний світ мистецтва ляльки, познайомитися безпосередньо з авторами і майстрами, придбати вподобані роботи.
Чекаємо на вас!

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №1-С (м. Лівобережна)

Години роботи: 03-04 квітня з 10.00 по 19.00; 05 квітня з 10.00 по 17.00

Вартість квитка для відвідувачів на один день - 60 грн.

Для пенсіонерів (за пенсійним посвідченням) - 30 грн.

Заявки для участі в салоні:
https://forms.gle/4QyC9ysWHBWSfFoD7

Детальна інформація:
https://modnalyalka.com.ua/cp82222-modna-lyalka.html та
Международный салон авторской куклы и Тедди "Модна лялька"

Організатор виставки – редакція журналу «Модное рукоделие»

* Фото/відео зйомка, зроблена відвідувачами / учасниками під час проведення Международный салон авторской куклы и Тедди "Модна лялька" проводиться з дозволу ТОВ «Чарівний бісер». Компанія залишає за собою право використовувати дані матеріали в подальшому на свій розсуд

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье