Воспитание и дрессировка бернского зенненхунда Назад

Воспитание и дрессировка бернского зенненхунда

Воспитание и дрессировка бернского зенненхунда

Не секрет, що безліч людей з кожним днем ??набувають домашніх вихованців. Однією з найбільш придбаних порід в наш час є бернський зенненхунд. До виховання цієї породи собак потрібно підходити правильно, так як у них є свої особливості характеру.

Виховання бернського зенненхунда

Професор Хайм є основоположником розведення чистопородних Бернських зенненхундів. Він зазначав, що собак цієї породи легше виховувати в домашніх умовах, ніж собак інших порід. У них в крові приносити користь своєму господареві. У цьому і полягає відмінна риса їхнього характеру. Звичайно, виховання цуценя бернського зенненхунда з самого початку може викликати деякі труднощі через те, що цуценя до Вас ще толком не звикло. Але з часом ці труднощі зникнуть. Вони з великим бажанням будуть допомагати Вам нести сумку, буксувати санки, дитячу коляску. Важливо знати, що виховання бернського зенненхунда відбувається весь час за будь-яких дій: під час прогулянки, ігри, простого спілкування формуються звички та навички собаки. Тому важливо правильно підібрати ігри, щоб виховати цуценя, відточити необхідні навички і позбавити його від шкідливих звичок. Не забувайте про заохочення малюка - давайте йому можливість пограти з Вами, пригощайте улюбленими ласощами. Вирощування цуценя бернського зенненхунда далеко не рутина. Це справжнє задоволення, якщо все робити правильно. Продаж бернського зенненхунда також є дуже прибутковою. Тому, якщо Ви вирішите розводити собак цієї породи, знайте, що продати вже виховану собаку буде набагато прибутковіше, адже для кожного покупця дуже важливе виховання і характер цуценяти. Для того, щоб навіть маленьке цуценя було привчене до чистоти і деяким командам, йому необхідна регулярне дресирування, про яке далі в статті і піде мова.

Дресирування бернського зенненхунда

Дресирування бернського зенненхунда не така складне, як дресирування інших собак, тому що характер у них досить поступливий і, як вже було сказано вище, вони люблять приносити користь господареві. Тому будь-яка вказівка ??буде виконана з великим задоволенням. Якщо Ви не можете в силу яких-небудь причин самі тренувати свою собаку, або робите які-небудь помилки, запитайте у фахівців, як дресирувати бернського зенненхунда. Насамперед навчіть собаку не стискати занадто сильно щелепу на руці хазяїна. Не можна взагалі відучувати собаку кусатися, інакше надалі вона не зможе виконувати інші команди. Природно, щоб легше було навчати собаку далі, їй важливо навчитися основним командам: «Сидіти», «Фу!», «Поруч», «До мене», «Гуляй». Таким чином, Ви зможете контролювати всі дії цуценя і поправляти його у разі помилки. Не зводьте дресирування до монотонного повторення тих чи інших команд. Це тисне на психіку цуценя, і він швидше стане втомлюватися. Проводьте дресирування в ігровій формі. Йому буде цікавіше, і тренування стануть ефективними. Щоб домогтися слухняності під час тренування, дайте Вашому цуценяті вибігати до початку вправ, витратити зайву накопичену енергію. Після цього посадіть собаку, притримайте рукою, якщо потрібно, а потім можна далі продовжувати гру. Такий перехід добре позначається на центральній нервовій системі. Це найкраща тренування, яке дозволить не тільки розвинутись активності вихованця, а й зблизить господаря з самим цуценям. Дресирування бернського зенненхунда в домашніх умовах - справа не тільки корисна, але і приємна. Всі знають, що собака - найкращий друг людини, тому піклуватися про неї потрібно як про себе.

Знайти дресирувальника для бернського зенненхунда

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье