Спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «ДЕРЕВООБРОБКА»

Традиційно наприкінці весни (30 травня – 2 червня ц.р.) при підтримці RIA.com  у Львові відбудеться  спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «ДЕРЕВООБРОБКА», яка є не лише виставкою, а знаковою подією у галузі. З року в рік компанії, як вітчизняні так і іноземні, цінують свою присутність на даному заході. Адже, це важливий крок на шляху до того, щоб стати невід’ємною частиною процесу становлення деревообробки.

Виставка Деревообробка об’єднує виробників, постачальників машин і обладнання, представників лісової промисловості, постачальників послуг та представників науки і засобів масової інформації.

Цього року виставка набуває ще більших обертів,  як за своїми масштабами та і за суттю планованого дійства. Передумов, для цього є чимало, а саме: понад 80% постійних учасників задекларували свою участь зі збільшенням виставкової площі; висока активність з боку нових компаній; широкий вибір ринкових новинок та унікальність супутніх заходів.

Підготовка до основного галузевого заходу весни – міжнародної виставки «Деревообробка» переходить в активну фазу! Концепція, нові ідеї, умови участі, планування вже в роботі. Image titleПідтримка постійних партнерів, таких як: Української Асоціації Деревообробного Обладнання, СП «Ройек-Львів» (співорганізатор),  ТОВ «Мост-Україна» (генеральний партнер), ТОВ «МВМ-Захід» (офіційний партнер),  Всеукраїнська галузева газета «Деревообробник», інформаційний портал деревообробної галузі derevo.info теж продовжується.

Отож, і Ви приєднуйтесь та використайте свій шанс отримати нові замовлення, знайти цікаві контакти, налагодити співпрацю з іноземними представниками деревообробного ринку, обмінятися досвідом.


20 ювілейна виставка Деревообробка – особливий захід, який відноситься до категорії «ОБОВ’ЯЗКОВО ВІДВІДАТИ»!!!

м. Львів, вул. Щирецька, 36 ВЦ Південний-ЕКСПО


Дирекція виставки «Деревообробка»

http://www.galexpo.com.ua/derevo/


Есть что продать?
Продайте легко и быстро на RIA.com
Добавить объявление
Комментарии
Добавить комментарий
Отмена
Комментарий успешно добавлен. После проверки модератора он будет добавлен на сайт.
Произошла ошибка. Перегрузите, пожалуйста, страницу и попробуйте еще раз.
Превышен лимит символов.
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх