Реалізовано масштабний проект «День кар'єри «PROFІT DAY»


    Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та інформаційній підтримці RIA.com у вересні-листопаді 2016 року, провела проект «Молодіжні ярмарки вакансій та кар’єри», які охопили 17 областей України, а саме: Волинську, Івано-Франківську, Запорізьку, Київську, Дніпропетровську, Харківську, Вінницьку, Львівську, Кіровоградську, Хмельницьку, Житомирську, Тернопільську, Закарпатську, Донецьку, Черкаську, Чернігівську, Херсонську.
    Даний захід відбувається щорічно й мета його – це створення сприятливого середовища для формування сучасного молодіжного ринку праці та працевлаштування молоді, а також вирішення проблем зайнятості внутрішньо переміщених осіб.
Image title    Відвідали ярмарки понад 8000 осіб, серед яких - учні, студенти, безробітні. Учасниками стали більше 550 вітчизняних і зарубіжних компаній, громадських і професійних організацій, органів державного управління.
Детальний фотозвіт можна переглянути тут.
    Під час «PROFIT DAY» представники передових компаній влаштовували презентації, проводили семінари, тренінги, майстер-класи, та приймали резюме від кандидатів. Пріоритетним напрямком Дня кар’єри цьогоріч були інформаційні технології, адже ІТ-сфера - галузь майбутнього. Спеціалісти провели практичні лекції про інновації в програмуванні та бізнесі, мотиваційні доповіді на теми успіху в навчанні та роботі.
    Між молодими людьми та роботодавцями було налагоджено діалог з питань можливостей працевлаштування, специфіки та особливостей роботи на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають профілю їхньої підготовки.

Image title    Освітні заклади знайомили з умовами вступу та навчання, перспективами напрямків, за якими вони готують фахівців, а також здійснювали попередній відбір анкет потенційних студентів.
    У ході панельних дискусій розглядались теми щодо залучення роботодавців до активної взаємодії з вищими навчальними закладами з метою формування сучасних професійних компетенцій при підготовці фахівців шляхом організації практики і стажувань на провідних підприємствах, установах та організаціях.
Усі охочі мали змогу отримати поради щодо техніки самостійного пошуку роботи, складанні резюме, пройти тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, а також отримати професійні консультації з питань зайнятості і трудового законодавства.
    Висловлюємо подяку підприємствам, установам і організаціям, які взяли участь у заході та запрошуємо всіх роботодавців до подальшої плідної співпраці заради економічного розвитку нашої країни!


Есть что продать?
Продайте легко и быстро на RIA.com
Добавить объявление
Комментарии
Добавить комментарий
Отмена
Комментарий успешно добавлен. После проверки модератора он будет добавлен на сайт.
Произошла ошибка. Перегрузите, пожалуйста, страницу и попробуйте еще раз.
Превышен лимит символов.
наверх