Міжнародний фестиваль моди та краси «Fashion Days Podillya»  та благодійний арт-перфоманс «Людина Майбутнього» Назад

Міжнародний фестиваль моди та краси «Fashion Days Podillya» та благодійний арт-перфоманс «Людина Майбутнього»

З 26 по 28 серпня 2016 року місто Кам’янець-Подільський перетвориться на модну столицю України. У місті при підтримці RIA.com пройде фестиваль «Fashion Days Podillya»

З 26 по 28 серпня 2016 року місто Кам’янець-Подільський перетвориться на модну столицю України. У місті при підтримці RIA.com пройде фестиваль «Fashion Days Podillya», в рамках якого відбудеться благодійний арт-перфоманс «Людина Майбутнього»

Серед учасників фестивалю заявлені кращі дизайнери, організована розважальна та пізнавальна програма. Запрошені спеціальні гості та музичні колективи.

У програмі свята: покази колекцій відомих українських та закордонних дизайнерів, виступи майстрів боді-арту, майстер класи відомих візажистів, живі інсталяціі, шоу-руми дизайнерів, фотозони, вогняне шоу, лед-шоу, катання на конях, лазерне шоу,  святковий концерт.

Image title

Серед напрямків майстер класів передбачені fashion  management, fashion styling, fashion photography, modeling course.

Всі дні фестивалю супроводжуватимуться подіумними показами Fashion Show.

У рамках заходу надаватимуться дипломи всім учасникам фестивалю та арт-перфомансу.

Основне дійство фестивалю на території Старого замку.

«Fashion Days Podillya» - це  яскраве свято, в рамках якого вдало поєднується конференц-програма, заходи для байєрів, журналістів, дизайнерів, візажистів та майстрів боді-арту, престижний захід для публіки, яка цікавиться модою, стилем та культурою.

Оргкомітет фестивалю «Fashion Days Поділля», а також арт-перфомансу «Людина Майбутнього» продовжує прийом заявок на участь

 +38(097)8084842,

 +38(098)7309606

Квитки можна придбати в Мережі «Мак Смак», «Скринька меломана», «911», «Art-studio», «F5», в кассах «Старої Фортеці» та на сайті concert.ua.

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье