Міжнародна виставка «Всесвіт краси та здоров’я»

14-17 квітня в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 15, 1-й павільйон, вхід 1-С) при підтримці RIA.com відбудеться XVI Міжнародна спеіалізована виставка. 

Міжнародна виставка «Всесвіт краси та здоров’я» вже віддавна стала визнаним місцем зустрічі професіоналів б'юті-індустрії, виробників товарів і послуг та безпосередньо кінцевих споживачів. Саме можливість наочно продемонструвати якість та особливість товарів і послуг широкій аудиторії відвідувачів становить один з секретів успіху цього ефектного виставкового проекту.

Учасники виставки – виробники, постачальники, спеціалісти салонів краси – презентують косметику, парфумерію, продукцію для нігтьового сервісу, товари для здорового способу життя, перукарське мистецтво, сучасні методики естетичної косметології, аксесуари та прикраси для завершення образу та багато інших цікавих і корисних речей, призначених для підтримки вроди, чарівності та здоровя.

В експозиціях цього року представлені як вже відомі на ринку, так і сучасні торгові марки і продукція з Австрії, Болгарії, Великобританії, Ізраїлю, Індії, Італії, Кореї, Німеччини, СШІА, України, Швейцарії, Японії.

Image title

Серед новинок виставки та цікавих презентацій цього року – новий напрямок в парфумерії на ринку України – концентровані парфуми від компанії «Lineirr», перше в світі пряме клітинне харчування – біологічно активні добавки для різних систем організму Agel, зубні пасти від японського виробника SUNSTAR, революційні засоби для омолоджування клітин ТМ See See, BIOPEPTIX від ізраїльських розробників. Очікувано, що в сучасних умовах підвищеної уваги до екології популярністю у відвідувачів користуватиметься розділ виставки «ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ ТА СІМ'Ї», де представлено корейські душові насадки AROMA SENSE, особливістю яких є нейтралізація хлору у водопровідній воді, збагачення води вітаміном С, економія води; високоефективні інноваційні дезінфектанти та екологічно чисті миючі засоби «Ipax Cleanogel, Inc» (США), природні концентрати для приготування натуральних напоїв з оздоровчими властивостями тощо.

Одночасно з виставкою «Всесвіт краси та здоров'я» пройде міжнародна спеціалізована виставка «Весілля & Випускний бал»– єдина в Україні масштабна подія, на якій представлено весільну та вечірню моду, сукні для випускного балу, подарунки, прикраси, пропозиції від ресторанів, флористів, транспортних компаній та організаторів святкових подій “під ключ”. Таке вже традиційне партнерство, безумовно, створює як учасникам, так і відвідувачам цих виставкових проектів найкращі умови для реалізації своїх завдань.


Додаткова інформація щодо програми виставки на сайті

http://www.iec-expo.com.ua/


Есть что продать?
Продайте легко и быстро на RIA.com
Добавить объявление
Комментарии
Добавить комментарий
Отмена
Комментарий успешно добавлен. После проверки модератора он будет добавлен на сайт.
Произошла ошибка. Перегрузите, пожалуйста, страницу и попробуйте еще раз.
Превышен лимит символов.
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх