ХІІ Спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок «ЕлітЕКСПО-2015»: підсумки. Назад

ХІІ Спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок «ЕлітЕКСПО-2015»: підсумки.

Цьогорічна виставка-ярмарок «ЕлітЕКСПО-2015», яка відбулася 26 лютого – 1 березня гостинно прийняла більше 80 учасників з 15 областей України та гостей з Грузії.

 ПрАТ «Гал-ЕКСПО» за підтримки Асоціації ювелірів України та RIA.com, напередодні жіночого свята — 8 Березня — провело у Львівському палаці мистецтв традиційну виставку «ЕлітЕКСПО». На заході кожен мав можливість ознайомитися з новими трендами в ювелірному бізнесі та відвідати презентації нових весняних колекцій.
Цьогорічна виставка-ярмарок «ЕлітЕКСПО-2015», яка відбулася 26 лютого – 1 березня гостинно прийняла більше 80 учасників з 15 областей України та гостей з Грузії.
Неймовірна кількість вишуканих ювелірних прикрас із золота та срібла, вставки з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, вишукана біжутерія, годинники та аксесуари — все це було презентовано на виставці впродовж чотирьох днів за цінами виробника!
Генеральний партнер виставки — Ювелірна компанія «Золотий Вік», презентувала оновлену колекцію ювелірних виробів, що вже нараховує більш ніж 10000 найменувань та зуміла задовольнити смаки відвідувачів. Офіційний партнер — ДП Вінницький завод «Кристал», що вже більше 40 років на світовому ринку діамантів преміум класу, презентував свою нову колекцію коштовних прикрас. Срібний партнер виставки — Ювелірний бренд «Стерлінг» (м. Харків) — не тільки вперше презентував свої ексклюзивні, вишукані та патріотичні вироби, але і провів розіграш ексклюзивного набору ювелірних прикрас.
Експозиція була розміщена на трьох поверхах Львівського Палацу мистецтв і займала понад 2000 квадратних метрів. Нові колекції представили: Ювелірна фабрика «Мальва» (м. Вінниця), Ювелірний дім «Кімберлі» (м.Вінниця), ТОВ «Алмаз-Діамант Ю» (м. Київ), Ювелірна компанія «TANGO» (м. Костянтинівка), Дніпропетровська ювелірна фабрика «Едем» (м. Дніпропетровськ), Ювелірна компанія «GELIOS» (м. Київ), Ювелірна компанія «VOLVAK» (м. Київ), Ювелірний дім «Бігсан» (м. Біла Церква), Виробнича компанія «СІТ» ( м. Біла Церква) та ін.
Серед нових імен на виставці: Ювелірне виробництво «Ювелір Престиж» (м. Лисичанськ) - одне з найсучасніших підприємств в Україні, володіє відмінною виробничою базою і прекрасним трудовим колективом, який представлений досвідченими майстрами-ювелірами. ТМ Salto Gioielli (м. Харків) - новий український бренд, основною ідеєю якого — зробити переворот у сприйнятті виробів ювелірного світу, піти від усього звичного і ординарного, відобразити світові тенденції ювелірної моди і захопити серця поціновувачів прекрасного! Ювелірний дім «Сімейний ювелір» (м. Київ) — однин з головних напрямків якого є виготовлення ювелірних виробів під замовлення, як за каталогом так і за індивідуальними ескізами. «Sky Systems Україна» (м. Харків) - єдина компанія на території СНД, здатна запропонувати широкий асортимент якісних матеріалів і готових виробів. Брендом торгової марки є шнури зі шкіри та каучуку, нейлону і капрону, шовку і бавовни, силікону і сталі, різних діаметрів та видів. ТОВ «Еліс - С.ЮА» (м. Харків) — молода виробнича компанія з хорошим стилем і широким асортиментом виробів зі срібла іноземного і власного виробництва. Ювелірні прикраси ручної роботи «MinanQari» та «Enamel Of Georgia Of Minanqari» представили вишукані прикраси з перегородчастої емалі.
Загальну картину спеціалізованої ювелірної виставки доповнили експозиція елітної біжутерії та сувенірів, мистецьких авторських робіт, годинників, виробів православної тематики, срібного посуду, дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів та обладнання для ювелірної галузі.
Загалом, 52% учасників виставки «ЕлітЕКСПО» — виробники, що гарантувало всім відвідувачам широкий та оновлений асортимент, лояльність цінової політики та приємні подарунки.
Усі відвідувачі мали нагоду побачити нові колекції, приємні ціни та отримати коштовні подарунки!
Впродовж ювелірної лихоманки відбувалися розіграші ексклюзивної сувенірної ложки від компанії «Ангел Срібний».
В останній день виставки, 1 березня, відбувся розіграш ювелірних подарунків серед покупців продукції Дніпропетровської ювелірної фабрики «Едем». Особливо щасливі відвідувачі, залишивши свою анкету у лототроні, отримали один з семи ювелірних виробів та ексклюзивний набір прикрас від срібного партнера виставки — Ювелірного бренду «Стерлінг». В розіграші ювелірних прикрас взяли участь 361 особа.
Завдяки весільному парнеру «Mopis», Музична Ірина та Тисовський Михайло – отримали подарунок розміром в 30 000 грн. на декор свого весілля, яке відбудеться 3 травня у місті Яворів.
Весільний проект «Wedding JAM» провів розіграш 5-ти безкоштовних сертифікатів на курс лекцій в Школі наречених Bridescool. Переможцями стали: Кисельова Ольга, Іванець Наталія, Каравін Роман, Костюк Христина, Дмитрів Роман.
Приємним подарунком від організаторів, завдяки партнерам – Фотошколі «Студі 111», було професійне фото для кожного охочого відвідувача на згадку про найбільшу ювелірну подію Львова! Фото після обробки фотографа можна завантажити з інтернет-сторінки виставки у мережі Facebook: Фотошкола «Студі 111» (або отримати на e-mail), переслати як привітання своїм близьким або роздрукувати!
В рамках ділової програми цього року на виставці відбувся цілий цикл лекцій-презентації з літотерапії, езотерики та астрології. Серед них: «Сила каменю» — методи роботи та підбору каменів, а також очищення мінералів, особливості підбору та поєднання кольорів каменю — «Зцілюючи сила кольору каменю», «Камінь та аура» — особливості взаємовпливу каменів на ауру людини та ін. Всі учасники лекцій взяли участь в розіграші подарункових сертифікатів від крамнички прикрас та мінералів «Агата» (м. Львів).
Також відбулися лекції «12 шляхів самореалізації» та «Сонячний цикл», які провів Горбань Олег Богданович, Голова Асоціації Астрологів «Геліос», Член Координаційної ради Спілки Астрологів України.
Про всі тонкощі релаксації розповіли на лекції «Стоунтерапія як невід'ємна складова відновлення життєвих сил та енергії людини» від мануального терапевта, переможниці Чемпіонату по Spa масажу від Національної Федерації, Наталії Безвуляк. Після завершення лекції відбувся розіграш сертифікату на «STONE Терапію».
Вже традиційно на стенді Державного гемологічного центру України кожен бажаючий відвідувач мав можливість перевірити на справжність свої коштовні камінчики та ювелірні прикраси.
Загалом же, представлені вироби перетворили Львівський Палац мистецтв на Палац неповторних витворів ювелірного мистецтва, а кожен відвідувач мав 4 дні для пошуку необхідної «родзинки» до свого щоденного іміджу, подарунків для рідних та друзів з розмаїттям колекцій виготовлених, як в Україні, так і за її межами.

Дякуємо за Ваш вибір та запрошуємо на виставкові серії «Галицькі Експозиції»

«Галицькі Експозиції» розпочали 25-ий Виставковий сезон разом з «ЕлітЕКСПО»

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье