Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Аниматоры,Организация детских праздников,Клоун,Пират,Фея,Клоунесса,Святой Николай,Дед Мороз,Аквагрим

350 грн Смотреть курс
13.68 $
по курсу 25.59 грн
11.68 €
по курсу 29.97 грн
г. Львов
Добавлено: 28.11.2015
Отредактировано: 21.02.2017
Просмотров: 
ID: 17793035
Подкатегория Организация праздников
Вид Артисты и аниматоры
Якщо Ви хочете організувати день народження для своїх дітей - довірте це завдання нам.
Пропонуємо Вашій увазі професійне проведення дитячих свят. Талановиті аніматори влаштують незабутнє свято в різних образах: фея, принцеса, клоун Тік-Так, пірат Джек Воробець, супер герої, дракула, Святий Миколай, Дід Мороз.
У нашому арсеналі безліч веселих ігор, забав, конкурсів. Гігантські мильні бульбашки, фігурки з кульок конструкторів(твістинг) гарантовано піднімуть настрій всім маленьким гостям.
Також додатково можна замовити послугу аквагрим. Аквагрим для дітей - це творчі малюнки на обличчі. Запросивши професійного аквагримера на дитяче свято, Ви подаруєте дітям незвичайне перевтілення в казкових героїв: маленьку фею, пірата і розбійника улюблених супер-героїв.

Аквагрим - улюблена забава для всіх дітей! У дитинстві кожен з нас хоча б раз уявляв себе в ролі казкового персонажа. Аквагрим - це фарби на водній основі, на відміну від акрилових фарб не викликають роздратування на шкірі. Наші художники втілять в життя будь-які казкові образи, а Ви в повній мірі відчуєте радість і вдячність дитини за оригінальний подарунок. Аквагрим - запорука успіху будь-якого дитячого свята!

Ціна 35 грн -1 особа.

Також проводимо такі дитячі заходи, як випускні в садку чи школі, відкриття магазинів, святкування ювілеїв і багатьох інших свят.
Ми провели вже неодну сотню дитячих свят, тому можете бути впевнені, що свято буде веселий і драйвовий, красиве і кольорове.

1 аніматор - 300 грн/год.
Читать дальше ↓
Добавлено: 28.11.2015
Отредактировано: 21.02.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
наверх