Это объявление удалено и находится в архиве

Поскольку у вас нерабочее время, номера телефонов на объявлениях отсутствуют.
Если вы работаете и готовы принимать звонки, настройте рабочий график.
!
Объявление устарело

Ковдра "Здоровий сон "Тяньши" "Tiens" "

9 999грн
Доставка
Нова Пошта
Смотреть курс
355 $
по курсу 28.19 грн
301 €
по курсу 33.24 грн
г. Тернополь
Доставка
Нова Пошта
Добавлено: 30.07.2020
Просмотров: 
ID: 88967206
Рубрика Одеяла (Общее)
Нова ковдра, в упаковці, з документами!

Повноцінний сон необхідний людському організму і є важливою умовою фізичного та душевного здоров’я. 
Ковдра «Здоровий сон» Тяньши — це унікальний аксесуар для відпочинку, який допомагає вирішити більшість найпоширеніших проблем зі сном, дозволяючи організму відновити сили і енергію.
Сон може служити показником стану здоров’я. Причинами погіршення здоров’я і проблем зі сном, часто є порушення балансу електромагнітного поля. У тілі людини є біоелектрика, кожна клітина організму має іонами з позитивним і негативним зарядом, основою життєвого процесу є рух і баланс цих зарядів. Але важливо враховувати, що кожен тип іонів, надає певний вплив на організм. Негативно заряджені іони сприяють здоровому обміну речовин, підвищують еластичність кровоносних судин, знижують частоту онкологічних процесів, сприятливо впливають при захворюваннях органів дихання, підвищують імунітет. Необхідною умовою для комфортного сну і здоров’я в цілому є нормалізація балансу електромагнітного поля.
Для вирішення проблеми з балансом іонів в організмі, спеціально розроблені «Зірки енергії» Тяньши — унікальна технологія, секрет якої полягає в з’єднанні порошку турмаліну і магніту. Мінеральний камінь турмалін широко відомий своїм позитивним впливом на нервову систему, сон, ендокринну та імунну системи. Він добре лікує кровоносну систему, нейтралізує негативні емоції, має омолоджуючі якості. Поєднання цих двох порошків забезпечує активацію процесу відновлення магнітного поля людини. Дія технології допомагає зняти втому і покращує якість сну.
Ще одна важлива складова, яку містить цілющий ковдру Тяньши, це наповнювач — інфрачервона вігоневая тканину з додаванням поліпропіленового волокна і інфрачервоного керамічного порошку, які випромінюють оздоровчу длинноволновую енергію. Ця енергія сприяє регенерації клітин і прискорює процеси метаболізму, підвищує імунітет. Керамічний порошок, оброблений за допомогою інфрачервоного випромінювання, зменшує статичну електрику, пом’якшує білизну і знищує бактерії. Поліпропіленові волокна роблять ковдру Тяньши легким і міцним, стійким до впливу мікроорганізмів і хімічних реагентів, низьких і високих температур. Матеріал має високий коефіцієнт тертя і малу схильність до скочування волокон.
Чохол ковдри виконаний з високоякісної бавовняної тканини, а є основним наповнювачем, з вігоневой вовни, саме таке поєднання забезпечує ковдрі теплоту і легкість одночасно. Шерсть має безцінні оздоровчі властивості і регулює температурний режим, тому ковдру забезпечує оптимальний мікроклімат в ліжку. Незалежно від положення сну, лікувальний ковдру Тяньши, завжди приймає свою оригінальну «повітряну форму».

Переваги виробу:

    нормалізує сон і знімає втому;
    покращує мікроциркуляцію і кровообіг в тканинах;
    розслаблює м’язи, знімає болі;
    зменшує біль в суглобах;
    зроблено з «дихаючого», екологічно чистого матеріалу;

Показання:

при розладах сну;

    для поліпшення мікроциркуляції і стимуляції кровообігу;

    при розладах кров’яного тиску;

    для зміцнення кровоносних судин;

    для стимуляції метаболізму;

    для збільшення вмісту кисню в крові;

    для регуляції холестерину і цукру в крові;

    для надання заспокійливого ефекту;

    для відновлення фізичного та психічного здоров’я.

Розмір:
200х150 см / 220х200 см
Читать дальше ↓
Добавлено: 30.07.2020
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мне интересно только устаревшее объявление. Посмотреть
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх